Nemovitosti

ve správě skupiny
Nemovitosti

545mil. Kč

Aktivně vyhledáváme tržní příležitosti a investujeme tam, kde vidíme silný potenciál pro rozvoj. Zaměřujeme se bytovou výstavbu a komerční nemovitosti. Díky českému bytovému fondu, aktivně působíme v České republice jako segment nájemního bydlení, který má skvělou perspektivu a zajímavé dlouhodobé hodnocení. Poskytujeme kompletní služby spojené se správou aktivních nemovitostí, včetně ekonomických, obchodních, technických, provozních a právních služeb. 

 
Investice

Hledáme příležitosti na trhu a investujeme tam, kde vidíme silný potenciál růstu pro budoucnost. Investujeme do majetku v růstových středních společnostech stejně jako v zajímavých projektech. Poskytujeme akvizice, kapitál řízení a rozvoj společnosti. Přicházíme s nápady a projekty v segmentu s rostoucí poptávku, zejména v oblasti maloobchodních volnočasových služeb (zábava, turistika). Financujeme naše projekty z našich vlastních i cizích zdrojů. Vytváříme projekty a dlouhodobé partnerství s našimi finančními a kapitálovými partnery.

7

probíhajících
investic

Investice

 
Cestovní ruch

Segment cestovního ruchu je velmi populární a roste každým rokem. Vlastníme čtyři silné a tradiční české cestovní kanceláře specializující se na letní dovolenou v Řecku, Chorvatsku, na Kypru
a v Černé hoře. Ty jsou součástí skupiny TRAVEL FAMILY - rodiny specialistů na dovolenou. Celkový obrat skupiny TRAVEL FAMILY převyšuje1 miliardu Kč a řadí ji na 4. místo na českém trhu. Skupina působí na českém, polském a slovenském trhu. Ročně s námi cestuje přes100 tisíc klientů. Máme nejširší nabídku na Řecko, Kypr
a Chorvatsko na českém trhu. Jednotivé značky působí na trhu
přes 27 let. 

6

pozice na 
českém trhu

Divize cestovního ruchu - TRAVEL FAMILY

 

Divize volnočasových a zábavních aktivit

Segment aktivit v oblasti zábavního průmyslu rychle roste a má silný potenciál v České republice a ve střední Evropě. Získali jsme exkluzivní licenci pro indoorové zábavní parky od belgické skupiny Plopsa Group pro český a slovenský trh. Plánujeme výstavbu tří parků pokrývajících poptávku v České republice.Rodinný zábavní park Plopsa přináší do ČR osvědčený a úspěšný koncept a know-how založený na 15letých zkušenostech s řízením zábavních parků v západní Evropě.

Zábavní průmysl
plánovaný počet
 parků v ČR

3

 
Portfolio společností

10

počet vlastněných společností
Prague - Czech Republic

TNI Group a.s.
Palackého 717/11,
Praha 1, 110 00
t  | +420 222 200 333
e | info@tnigroup.cz

Florida - USA

TNI Group LLC
15701 S. Tamiami Trail
Fort Myers, Florida 33908, USA
t  
|  +1 239 228 9404

e | info@tnigroup.cz

Ostrava - Czech Republic


TNI Group a.s.

Pavlovova 3059/40,

Ostrava, 700 30
 t | +420 554 819 333

e | info@tnigroup.cz

Gradac - Croatia

TNI Adria d.o.o.
Obala 40

Gradac

e | info@tnigroup.cz

© 2017 by TNI Group a.s. All rights reserved. Copyright 2017-2021 TNI group