top of page

Nemovitosti

Nemovitosti

1mld. Kč

Aktivně vyhledáváme tržní příležitosti a investujeme tam, kde vidíme silný potenciál pro rozvoj. Zaměřujeme se bytovou výstavbu a komerční nemovitosti. Díky českému bytovému fondu, aktivně působíme v České republice jako segment nájemního bydlení, který má skvělou perspektivu a zajímavé dlouhodobé hodnocení. Poskytujeme kompletní služby spojené se správou aktivních nemovitostí, včetně ekonomických, obchodních, technických, provozních a právních služeb. 

Kotva 1
ve správě skupiny

Investice

Investice

Hledáme příležitosti na trhu a investujeme tam, kde vidíme silný potenciál růstu pro budoucnost. Investujeme do majetku v růstových středně velkých společnostech stejně jako v zajímavých projektech. Poskytujeme akvizice, kapitál, řízení a rozvoj společnosti. Přicházíme s nápady a projekty v segmentu s rostoucí poptávku, zejména v oblasti maloobchodních volnočasových služeb (zábava, turistika). Financujeme naše projekty z našich vlastních i cizích zdrojů. Vytváříme projekty a dlouhodobé partnerství s našimi finančními a kapitálovými partnery.

18

probíhajících
investic
Kotva 2
Cestovní ruch

Divize cestovního ruchu - TRAVEL FAMILY

Segment cestovního ruchu je velmi populární a roste každým rokem. Vlastníme čtyři silné a tradiční české cestovní kanceláře specializující se na letní dovolenou v Řecku, Chorvatsku, na Kypru a v Černé hoře. Ty jsou součástí skupiny TRAVEL FAMILY - rodiny specialistů na dovolenou. Celkový obrat skupiny TRAVEL FAMILY převyšuje1 miliardu Kč a řadí ji na 4. místo na českém trhu. Skupina působí na českém, polském a slovenském trhu. Ročně s námi cestuje přes100 tisíc klientů. Máme nejširší nabídku na Řecko, Kypr a Chorvatsko na českém trhu. Jednotlivé značky působí na trhu přes 27 let. 

4.

pozice na 
českém trhu
Kotva 3

Divize startupů a rozvíjejících se společností

Bulios

Unikátní investiční platforma kombinující exkluzivní obsah a komunitu. Sociální síť (nejen) pro investory poskytující ty nejaktuálnější informace a zpravodajství ze světa investic.

Startupy
Bankovnictví
Gulf Coast Business Bank.png

Banka v USA - Gulf Coast Business Bank

Nově vznikající americká komunitní banka se sídlem na Floridě si klade za cíl podporovat místní podnikatele a jejich projekty. Bude nabízet produkty a služby šité na míru potřebám svých klientů

Kotva 4
Fond českého bydleni 

FČB

Portfolio společností
kovotour-logo-flat.png
stažený soubor.png
Gulf Coast Business Bank.png
bulios_logo.jpg
bottom of page