TNI GROUP je realitní a investiční skupina, která se zaměřuje na správu nemovitostí, developerské projekty, investice do perspektivních a rostoucích segmentů. Již více než 20 let působí na českém trhu se zaměřením zejména na realitní a retailové služby. Aktiva skupiny překračují 800 milionů Kč. Kromě České republiky působí také v USA, na Slovensku, V Polsku a v Chorvatsku. V developerském segmentu provádí skupina výstavbu bytových, kancelářských a komerčních projektů. V oblasti retailových služeb se zaměřuje především na rekreační a zábavní aktivity, cestovní ruch a ekonomické poradenství.

Jsme dlouhodobým partnerem a investorem 

Profil skupiny

Investice

Hledáme příležitosti na trhu a investujeme tam, kde vidíme silný potenciál růstu pro budoucnost. Investujeme do majetkových účastí středně velkých společností v růstových segmentech a do zajímavých projektů. Realizujeme akvizice, řídíme kapitálové účasti a rozvíjíme společnosti. Přicházíme s nápady a projekty v segmentu s rostoucí poptávkou, zejména v oblasti retailových volnočasových služeb (zábava, cestovní ruch). Financujeme projekty kombinací vlastních a cizích zdrojů. Vytváříme projekty a dlouhodobé partnerství s našimi finančními a kapitálovými partnery.

Zaměřujeme se na realitní a maloobchodní služby.

Real Estate

Aktivně vyhledáváme tržní příležitosti a investujeme tam, kde vidíme silný potenciál pro rozvoj. Zaměřujeme se bytovou výstavbu a komerční nemovitosti. Díky českému bytovému fondu, aktivně působíme v České republice jako segment nájemního bydlení, který má skvělou perspektivu a zajímavé dlouhodobé hodnocení. Poskytujeme kompletní služby spojené se správou aktivních nemovitostí, včetně ekonomických, obchodních, technických, provozních a právních služeb. 

Prague - Czech Republic

TNI Group a.s.
Palackého 717/11,
Praha 1, 110 00
t  | +420 222 200 333
e | info@tnigroup.cz

Florida - USA

TNI Group LLC
15701 S. Tamiami Trail
Fort Myers, Florida 33908, USA
t  
|  +1 239 228 9404

e | info@tnigroup.cz

Ostrava - Czech Republic


TNI Group a.s.

Pavlovova 3059/40,

Ostrava, 700 30
 t | +420 554 819 333

e | info@tnigroup.cz

Gradac - Croatia

TNI Adria d.o.o.
Obala 40

Gradac

e | info@tnigroup.cz

© 2017 by TNI Group a.s. All rights reserved. Copyright 2017-2021 TNI group